Jesteśmy firma transportową działającą na rynku od kilku lat. Wyodrębniliśmy się z firmy JET-TRANSPORT której przez długi czas byliśmy integralną częścią. Wieloletnie obserwacje rynku oraz branży przewozowej, współpraca z najbardziej wymagającymi partnerami, realizowanie często zaskakujących oraz trudnych zadań logistycznych odrzucanych przez inne firmy transportowe przyczyniły się do uzbierania wielu owocnych doświadczeń i wniosków.
A wszystko po to, aby zaspokajać Wasze potrzeby.

Transport-24.pl to grupa zrzeszonych przewoźników, których głównym celem jest podnoszenie jakości usług transportowych oraz całodobowa realizacja i przyjmowanie Twoich zleceń.

... dlatego jeśli:


...lub masz jakiekolwiek inne
zadanie transportowe - dzwoń do nas :
www.euro-paleta.pl09/11/2008
Firma zajmuje się również naprawą palet drewnianych. zapraszamy na stronę www
Uwaga : nowa strona www09/11/2008
Zapraszamy na naszą nową stronę www.transport-transport.pl
511 00 24 00 = 24 h09/11/2008
Masz nieoczekiwany problem z transportem ? Dzwoń do nas 24 h pod numer 511 00 24 00. Postaramy się pomóc..


Transport (łac. transportare przenieść; przewieźć), przemieszczanie ludzi, ładunków (przedmiot transportu) w przestrzeni przy wykorzystaniu odpowiednich środków (środków transportu). Transport to, obok łączności, dział gospodarki, które zwiększają użyteczność dóbr poprzez ich przemieszczanie w przestrzeni. Z punktu widzenia ekonomii transport polega na odpłatnym świadczeniu usług, których rezultatem jest najczęściej przemieszczenie osób i ładunków. Samochód dostawczy - jest to samochód osobowy lub ciężarowy, przeznaczony do przewozu towarów. Pod względem budowy można wyróżnić nadwozia skrzyniowe, furgonowe i specjalne.
WebDesign